Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx
Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx Mexico-stad ligt binnen 2 km van de Plaza de las Tres Culturas en op 5 minuten wandelen van Balderas metrostation. Met toegang tot een ijsbaan is het appartement van 120 m² ideaal voor actieve gasten die op zoek zijn naar recreatiemogelijkheden.
Dit 1-badkamer appartement heeft een eersteklas ligging in de Mexico-Stad Historisch Centrum wijk, in de nabijheid van Library of Mexico. Het Palacio de Bellas Artes bevindt zich op slechts 1 km afstand van Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx, terwijl Metro Vocacional 5 busstation op circa 450 meter van het pand ligt. Het Franz Mayer Museum bevindt zich ook op een korte afstand van deze 2-slaapkameraccommodatie.
Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Bij Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een kitchenette, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. Als u een vroege vlucht hebt vanaf Mexico-stad, ligt dit appartement op 5 km van Mexico City Juarez Internationaal.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museum of Modern Art.3,5 km
- Old Mexican Ceremonial Site1,7 km
- Glorieta Insurgentes1,8 km
- Torre Mayor3 km
- Central Alameda800 m
- Kathedraal van Mexico-Stad1,5 km
- Chapultepec3,8 km
- Revolution Monument1,1 km
- Luchthavens
- Mexico City Juarez Internationaal Luchthaven9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx.
Gasten van Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Plaza de las Tres Culturas, op 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Franz Mayer Museum (1 km) en het Palacio de Bellas Artes (1,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 120 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx verblijven?
Centrally Located And Cozy Accommodation In Cdmx biedt plaats aan maximaal 7 gasten.